Menu Close

Reikalingi dokumentai dėl neįgalumo

Pacientas, norėdamas gauti gydančio gydytojo parengtą siuntimą į Neįgalumo  ir darbingumo nustatymo tarnybą (toliau – NDNT) ir kitus medicininius dokumentus dėl neįgalumo ir darbingumo lygio nustatymo, gali užsiregistruoti VšĮ Kudirkos Naumiesčio pirminės sveikatos priežiūros centro Registratūroje pas jį gydantį gydytoją darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00. Registracija galima telefonu: (8 345) 57243 arba internetu naudojantis svetaine NUORODA 

 
Registruojantis Registratūroje pacientai pateikia asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (teikiant asmens sveikatos priežiūros paslaugas nepilnamečiams pacientams, privalo dalyvauti jų įstatyminiai atstovai). Pacientai gauna vizito lapelį, kuriame nurodyta priėmimo data ir laikas, gydytojo pavardė, kabineto numeris.
 
Pacientas, kuris registruojasi telefonu, registratūros darbuotojui nurodo atvykimo pas gydytoją priežastį, savo vardą, pavardę ir gimimo datą. Pacientai privalo įsiminti ar užsirašyti Registratūros darbuotojo nurodytą priėmimo laiką, gydytojo vardą ir pavardę bei gydytojo kabineto numerį.
 
Paslaugos teikiamos draustiems privalomuoju sveikatos draudimu VšĮ Kudirkos Naumiesčio PSPC pacientams.
 
Informacija teikiama tel. (8 345) 57243.
 
 
Skip to content