Korupcijos prevencija

Pacientų ir lankytojų dėmesiui!

Jeigu Jūs mūsų įstaigoje susidūrėte su korupcinio pobūdžio nusikalstama veika ar kitais tokio pobūdžio teisės pažeidimais, už kuriuos numatyta administracinė, drausminė ar kitokia teisinė atsakomybė, prašome Jūsų, apie tai pranešti telefonu (8 345) 57215 (atsakingam darbuotojui už korupcijos prevencijos ir kontrolės vykdymą VšĮ Kudirkos Naumiesčio PSPC) anonimiškumą garantuojame.

 

VšĮ Kudirkos Naumiesčio PSPC pasitikėjimo telefonas

Susidūrę su galimai korupcinio pobūdžio veikla VšĮ Kudirkos Naumiesčio PSPC, apie įvykį praneškite pasitikėjimo telefonu (8 345) 57215, el.paštas : k.naumiescio.pspc@gmail.com

 

 

Sveikatos apsaugos ministerijos pasitikėjimo telefonas

Sveikatos apsaugos ministerija prašo Jus būti pilietiškais: informuokite apie korupcijos atvejus anonimiškai skambindami nemokamu telefono numeriu 8 800 66 004. Jeigu asmens sveikatos priežiūros įstaigoje iš Jūsų prašė pakišos, jeigu be teisėto pagrindo mokėjote medicinos darbuotojui ar susidūrėte su kitokia korupcijos forma, paskambinkite. Jūsų skambutis anonimiškas, jokių asmens duomenų pateikti nereikia. Visa gauta informacija bus atidžiai įvertinta ir pateikta atitinkamai kovos su korupcija institucijai.

 

STT pasitikėjimo telefonas

Apie korupcijos atvejį (-us) praneškite visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333, arba elektroniniu paštu pranesk@stt.lt, arba faksu (8 5) 266 3307, arba STT interneto svetainėje www.stt.lt palikdami pranešimą. Asmenys, pageidaujantys tiesiogiai kreiptis į STT pareigūnus, priimami STT Administravimo valdybos Pareiškimų nagrinėjimo skyriuje, esančiame Vilniuje, A. Jakšto g. 6 arba Tarnybos teritoriniuose padaliniuose: Kaune, Spaustuvininkų g. 7; Panevėžyje, Vasario 16-osios g. 22; Šiauliuose, Vilniaus g. 140; Klaipėdoje, Pilies g. 12A.

 

Atsakomybė už korupcinius pažeidimus

 

Darbuotojų nušalinimas nuo sprendimų, kurie gali sukelti interesų konfliktą

 

Darbuotojų veiksmų įstaigoje gavus neteisėtą atlygį tvarkos aprašas

 

Dovanos

 

Korupcijos rizikos analizė

 

Vadovo kreipimasis

 

VIEŠŲ IR PRIVAČIŲ INTERESŲ DEKLARAVIMAS

 

VIEŠOSIOS ĮSTAIGOS KUDIRKOS NAUMIESČIO PIRMINĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS CENTRO ELGESIO KODEKSAS

 

VŠĮ KUDIRKOS NAUMIESČIO PSPC KORUPCIJOS PREVENCIJOS PROGRAMA 2020-2023 METAMS

 

VŠĮ KUDIRKOS NAUMIESČIO PSPC KORUPCIJOS PREVENCIJOS 2020 METŲ PROGRAMOS PRIEMONIŲ ĮGYVENDINIMO ATASKAITA

 

VšĮ KUDIRKOS NAUMIESČIO PSPC KORUPCIJOS PREVENCIJOS PROGRAMOS ĮGYVENDINIMO PRIEMONIŲ 2020-2023 METŲ PLANAS

 

Specialiųjų tyrimų tarnybos vaizdoklipai antikorupcine tematika: